Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a haj hosszabbítás...

Szerintetek a haj hosszabbítás, az egy jó dolog?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom róla, persze nem a lézeres beillesztést választanám, nagyon sokan mondják hogy utána hullik a hajuk, csak a normális oda "kötözős" módszerről lenne szó.

A lényeg az, hogy szerintetek ezek után műnek tűnnék, mind a férfiak, mind a nők szemében? :S


2011. ápr. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem azért nincs, mert anyukám nem engedi, szóval szerintem jó dolog és praktikus, és ha úgy érzed, h hosszabb hajjal szebb lennél, vagyis az jobban állna akkor miért ne? nekünk is van a suliba egy csaj akinek látszik h póthaja van, de ettől nem gondolom műnek, sőt, a suli egyik legjobb csaja, és nem egy plasztik p*csa hanem mert ez furin hangzik azután h póthaja van, de vhogy olyan természetes szépség.
2011. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :D:D pont ezt akartam tudni, nagyon megnyugtattál =)
2011. ápr. 27. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szép igényesre meg van csinálva akkor nagyon szép! Én is szeretném, de sajnálnék rá annyi pénzt áldozni. Mert ha csináltatnék, nem csatos póthajat vennék.
2011. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Részemről nem is az hogy mű, hanem ha ilyet látok akkor arra gondolok hogy a fenébe költhetnek ilyen hülyeségekre ennyi pénzt emberek. Szerintem ez nem normális. Mert ennek semmi értelme igazából. Szebb nem leszel tőle, jobb nem leszel tőle, előnyöd nem válik belőle, csak több tíz vagy százezer forinttal kevesebb pénzed lesz. Ha már mindenképp hosszabb haj kell akkor ott van a felcsatolhatós, a legolcsóbb fajtából 2-3ezer forint egy sor, sokkal tovább is tart, ugyanúgy néz ki.
2011. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges. ott a természetes hajad amit ápolhatunk, formálhatunk széppé. a mű haj az nem valódi, nem olyan természetes, nem a tiéd igazából. sok macerával jár és nem mellékesen drága is, abból a pénzből amit ráköltesz gondolj bele mennyi hajápolót, pakolásokat vehetnél a valódi hajadnak!!
2011. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó, én is szeretnék, mert nem nő a hajam-.- alig ér a mellemig és én hasigérőt szeretnék. csak kicsit drága. amúgy meg mindenkinek maga dolga, mit kezd a hajával:)
2011. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem az egyik legjobb dolog. nekem 3 hónapja lett meghosszabbítva a hajam keratinos módszerrel. semmi baja a saját hajamnak, nemis látszik hogy nem a sajátom. mell fölé érő hajból lett derékig érő.

a lényeg az hogy ne sajnáld rá a pénzt és jó hajhosszabbítóhoz menj és jó hajat vegyél. ne menj el rögtön az elsőhöz, inkább keresgélj sokáig.

tudom hogy drága de szerintem megérte.

a hátránya a dolognak talán az hogy drága és nemtudod majd ugyanúgy kezelni, fésülni, megmosni mint eddig hanem figyelni kell majd rá ami plusz idő.

2011. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!