Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes hajpakolás...

Milyen természetes hajpakolás (tojás, méz, stb) segítene leginkább a töredezett haj megelőzésére? Nektek melyik használt leginkább?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
olívaolaj
2011. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olivaolaj, vagy jojobaolajat venni gyógyszertárban, fújós flakonba önteni és a hajvégekre fújni, kicsit bemasszírozni.
2011. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tojással vigyázz, mert szárító hatása van, az meg inkább árt mint használ.

Az olaj a leghatékonyabb, a kókuszolaj a legjobb, ha az nincs akkor hajolaj. Azért ezek, mert ezek a legfolyékonyabbak és könnyebb eloszlatni a hajon őket, nem lesz zsíros hatású a haj. Ha mosás előtt kened fel pakolásnak (pl. az olívaolajat szokták meg a ricinust), az nem sokat ér, mert kimosod utána. Viszont ha mosás után a vizes hajra teszed, azzal nagyon jó hatást lehet elérni. Csak 2-3 cseppet kell szétdörzsölni a tenyereden és a hajvégeken eloszlatni. Nekem ez 100%-ig bevált. Az elején kicsit nehéz kitapasztalni a konkrét mennyiséget. Én 5-6 cseppet szoktam a hajamra tenni, de nekem nagyon vastag a hajam és combig ér. Szóval rövidebb és vékonyabb hajra arányosan kevesebb kell.

2011. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ki fogom próbálni!:)
2011. ápr. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!