Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok, vélemények a...

Tapasztalatok, vélemények a Syoss termékekről?

Figyelt kérdés

Sampont szeretnék váltani,és az egyik ismerősöm ilyet használ és gyönyörű egészséges haja van.. Tudom ez egyénfüggű,de mégis.. Nekem persze nagyon rossz minőségű,száraz stb. és erre gondoltam..

Aki használt már ilyet,mennyire jó? És itt gondolok akár a hajbalzsamra is.


2011. ápr. 30. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejöttek.

A hajbalzsam nem lapitja le a hajam (mint a többiek), a sampon nagyon jó, sokáig érzem az illatát és később zsirosodik a hajam.

A hővédő spray pozitiv hatását azonban nem tapasztalom.

Kb. ennyi:)

2011. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kettőt próbáltam. Az egyik egy balzsam volt, azt hiszem ez: [link]

Nekem nagyon nem jött be, tiszta száraz lett tőle a hajam és nehezen fésülhető. A legrosszabb balzsam, amit mostanában próbáltam.

A másik amit használtam az egy pakolás volt, ez: [link]

Ez viszont nagyon jó volt. Jó csúszós és könnyen fésülhető lett a hajam tőle, igaz az illata egyiknek sem volt túl jó. A samponokról sajnos nem tudok nyilatkozni, azokat nem próbáltam.

2011. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a narancssárga samponját próbáltam pár hete, de soha többet nem fogom, az tuti. Már mosás után is úgy nézett ki, mintha nem is lenne normálisan megmosva, másnapra meg iszonyatosan zsíros lett (mondjuk egyébként is nagyon hajlamos a hajam a zsírosodásra). Ezen kívül csak a lakkját próbáltam, az jó, szeretem.
2011. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát,igazából abból indultam ki,hogy annak a bizonyos ismerősömnek gyönyörű haja van,nagyon szép egészséges,és ő azt mondta ilyet használ. Én a samponon gondolkoztam,de ezután 2x is meggondolom,hogy ilyet vennék-e.
2011. ápr. 30. 13:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki használt ilyet,annak még továbbra is válnám a tapasztalatait! :)
2011. ápr. 30. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.:)


Nekem nem vált be. Shine Boost-ot próbáltam, de miután megszáradt a hajam már zsírosnak nézett ki a hajam. Az illata viszont 1-2 napig még érezhető volt.

2011. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem sem vált be, egészséges a hajam, mosás után mint a szénakazal...
2011. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát majd még meggondolom akkor,de azért köszönöm! :)
2011. máj. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!