Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitsèg! Ki jött egy...

Segitsèg! Ki jött egy hatalmas herpesz a számon 2 òrával èletem randia előtt, mit csináljak? Hogyan tudnám eltűntetni?

Figyelt kérdés
E
2011. ápr. 30. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint egy vízhólyag és elég bátor vagy, akkor egy steril tűvel szúrd ki, nyomd ki belőle amíg jön a cucc. Amíg otthon vagy kezel herpeszkrémmel, jó alaposan moss kezet, mielőtt bármihez nyúlsz utána és az arcodat is jól töröld le. Mikor indulsz, akkor tegyél valami szolid rúzst, nagyjából el fogja takarni.
2011. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Eltüntetni szerintem sehogy sem tudod, max javítani rajta. A kenőcsök közül nekem a Hevizos jött be a legjobban, unokatesómnak meg bejött az a herpesztapasz, amit rá kell ragasztani, csak az elég drága, úgy emlékszem 2000 Ft körül van a boltban és 10 darab van a dobozban. Ezen kívül még hagymalevet csöpögtethetsz rá, ami lássuk be, randi előtt nem a legideálisabb, de éjszakára rárakhatod.
2011. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jég!!! Jegeld le, ameddig csak tudod! Aztán nagyon vékonyan (hogy ne legyen fehér) tegyél rá fogkrémet, mert attól hamar elmúlik (leszárad) és annak legalább az illata sem utolsó randi előtt, és hát a randin a csókot ki kell hagynod, de majd a következőn :)
2011. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hello, gondolom mar a randin vagy, majd ird meg hogyan sikerult
2011. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem:) de lassan megyek . és olyan rossz igy ):
2011. ápr. 30. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Emiatt biztos szakítás lesz.
2011. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fess mellé egy másik pöttyöt, rajzolj neki egy mosolygós vonalat, majd végül karikázd be.

Ha megérkezel, akkor mondd azt a srácnak, hogy: Pötyi este velünk marad. XD

2011. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi lett a vége??? :D remélem jó lett... :D
2011. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
máskor használj zovirexet met nekemi ndig eltüteti nagyon gyorsan az tuti beön nekem nagyon sokszor jön ki ls az segít de ha még nem jött ki sak érzed hogy valami lesza szádon akkor azonal kend be és nem jönn ki
2011. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!