Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a boltokban...

Mennyibe kerül a boltokban mostanában a Loreal Casting? Müllerben kapható? Joy-os 20%-os kuponnal venném.

Figyelt kérdés

A neten többféle árat láttam, van itt valaki aki látott/vett mostanában?A Joyhoz volt kupon, azzal venném meg, ha a festék akciós, akkor is megvehetem a kuponnal?

Köszi!:)


2011. ápr. 30. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Müllerben is biztos van, de én a DM-ben vettem 1799 Ft-ért.

Én nem vettem meg a Joy-t, ezért nem tudom megnézni, de ha rá van írva a kuponra, h más akcióval nem vonható össze, akkor bizony nem lehet. Ez szinte mindenhol és mindenre vonatkozik.

2011. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A kuponra rá van írva hogy más akciókkal össze nem vonható össze, ezért szeretném megkérdezni, hogy ez az ár, amin vetted, ez akciós volt?


Köszi:)

2011. ápr. 30. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt akciós. Én a Glamour-os DM-kuponomat váltottam be rá. :)
2011. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ a Glamuorban volt DM kupon?Én Joyt vettem de abban csak Müller volt, ami viszont drága...akkor kuponnal volt 1800?Az egy kicsit sok:( :D:D
2011. máj. 1. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
az áprilisi számban volt 50%-os DM kupon és így a festék 900 Ft volt, de az eredeti ára 1800 Ft. remélem, így már érthető. :) :D
2011. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt benéztem:D
2011. máj. 1. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem történt semmi. :D

Amúgy nagyon jó hajfesték vagy színező vagy mi ez. :D

Érdemes megvenni, mert nem töredezik a hajam tőle és sokáig fényes marad. :)

2011. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!