Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL villanófényes szőrteleníté...

IPL villanófényes szőrtelenítésen ki vett részt közületek, mely testrészén alkalmazták a módszert és milyen lett a végeredmény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem, de egyik barátnőm volt, a hónalján csinálták. Elsőre nem szedi ki az összes szőrt, ahhoz 3-4 kezelésre van szükség legalább, ő csak 2-n volt, de látványosan megritkult (kevesebb mint feleannyi) szőre maradt, mint előtte volt. Egyébként nem teljesen végleges, mert pár év múlva valamennyi visszanő, de talán nem annyi, mint előtte volt...
2011. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, én is belevágtam és végigcsinálom.
2011. máj. 3. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos nekem nem túl jók a tapasztalatok


2 éve csináltattam egy igényes helyen, de mára olyan mint előtte mikor még csak gyantáztattam, csak sűrűbb

pedig akkor látványos volt és meg voltam elégedve

most ugyanúgy kozmetikus+gyanta, plusz a pénztárácm sínylette meg

pedig nem volatm szőrös annyira (világosbarna, vékonyszálú hajam van, kék szem, nem mediterrán típus és mégis...)

2011. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!