Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes haszőkítés: 1 szőkítőpo...

Teljes haszőkítés: 1 szőkítőpor,1 db 12%-os oxi és 1 db 6%-os oxi?

Figyelt kérdés
Azért kell kettő mert egy oxi meg egy szőkítőpor túl kevés (mennyiségben, mert hosszú a hajam) viszont 2 db 12-est túl durvának tartom. Lehet ezt így?
2011. máj. 2. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A12%-os nagyon durva, én nem merném a helyedben, a 9-es oxi a fekete festett hajam is kiszívta, akkor mit tenne a 12-es?
2011. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Máskor is csináltam már így, nem ez a lényeg. Hanem hogy ha még mellé egy 6%ost is beleteszek, akkor úgy kicsit gyengébb lesz, vagy még erősebb az oxi? (mert ha még erősebb akkor már én sem merem rákenni, de ha a 6-os kicsit visszavesz belőle, akkor nem gáz)
2011. máj. 2. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha teljesen világosra akarod akkor 12%-osat használj a 6 helyett is, én azt szoktam, semmi gond vele.

Egyébként a 12+6% együtt az kb. 9%-ossal ér fel.


Most az egész hajadat szőkíted? Milyen hosszú? Csak mert én a hajtövemre szoktam egy zacskónyit használni, egy hosszú hajra gondolom jóval több kell ennél.

2011. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tehát ha a 12%-ost keverem a 6%-ossal, akkor a 12-nél gyengébbet kapok, nem pedig még erősebbet. Jól értettem, ugye? Ebben biztos vagy??
2011. máj. 2. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, biztos vagyok benne, erősebb semmiképp nem lehet.
2011. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!