Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok és hajhoz értők ezt...

Fodrászok és hajhoz értők ezt hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy van most egy vörösesbarna hajszínem amit szeretnék kiszőkíteni. A hajam festett, az eredeti középbarna. Szeretném kipróbálni a colour b4-et, ezzel színteleníteni a hajam, de mivel már volt szívatva,nem tudom milyen szőkét kenjek rá. Azt tudom hogy szőkés-narancs lesz, és hogy csak színezőt lehet rá kenni, de a szőkéhez nem értek. nem szeretnék sem sárga sem zöld lenni. adnátok tanácsot? Linkelek kb. milyen szőke szeretnék lenni. [link]
2011. máj. 2. 14:42
 1/3 anonim válasza:

szia :)

én nem vagyok fodrász, de gondoltam megosztom veled a tapasztalataim.

nemrég én is kipróbáltam a colour b4-et, mert szeretem volna visszaállítani az eredeti hajszínem. nagyon sok jót olvastam róla, mindenki dícsérte ezért megvettem.

sajnos felesleges pénzkidobás volt az egész mivel egy lehelletnyivel sem történt semmi változás.

inkább próbálj ki valami mást mert semmiképp nem éri meg az árát. én maradtam a lenövesztésnél :S

de ha nagyon fontos akkor szivasd le fodrásszal és utána festesd be amilyenre szeretnéd.

remélem azért tudtam segíteni valamit :)

2011. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintetek milyen frizura állna nekem jól itt megnézhetitek [link]
2011. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se vok fodrász de apukám barátnője fodrász és most lettem platinaszőke a rézvörösből. Annyit mondhatok, h leizadt mire összehozta, és közben sűrűn mondogattah nem egyszerű, nem egyszerű. Szóval ha szőkét akarsz vöröses árnyalatból, csak fodrásszal, és za sem bizti h elsőre összehozza. Nekem is azt mondta ha nem lennék "rokon" nem csinálta vna meg csak melírral, de azt én semmiképp nem akartam, úh sztem ne kísérletezz otthon mert lehet h a fodrász 10-10 ezerért vállal be egy ilyet de jobb mintha teljesen elcseszed és még drágább lenne. Ráadásul ha már egyszer megcsinálta utána festheted magadnak is
2011. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!