Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalat a Garnier Naturals...

Tapasztalat a Garnier Naturals samponról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Megszagoltam a múltkor ezeket a samponokat és nagyon nagyon finom illatuk van.:) A mangóst, tojásost, gránátalmásat, avokádó-karitést és a kakaóst szagoltam eddig. Az aloe verásat próbáltam, hát az isteni volt! A legjobb sampon szerintem, de a többiről nem tudok semmit.:)


Kérlek irjátok le, hogy melyik fajta vált be és milyne lett tőle a hajatok.:D


Köszönöm a válaszokat és további jó estét.:)


2011. máj. 2. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem használtam még, de dm-ben láttam egy csajt eszméletlenül hosszú, természetes szőkés hajjal, ilyen sampont meg balzsamot vett. :D (a haja kb. szép volt, nincsenek elég jó génei ahhoz, hogy nagyon szép haja legyen, de legalább ápolt)
2011. máj. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az avokádós-karitést próbáltam, szerintem nagyon jó. Ez szárította ki a hajam végét legkevésbé a szulfátos samponok közül. A balzsamját is ki akarom majd próbálni, biztos az is jó.
2011. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész egy nagy átverés megint. semmi olyat nem tud, amit a másik 200 féle ne tudna. Nekem hársfás van, semmi extrát nem csinál a hajammal.Sima sampon.
2011. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az előttem lévőnél a pont! :) amiket reklámfogásként mondanak, hogy mennyi minden hatóanyag van benne, az csak mutatóban van ott! olyan kis mennyiségben, hogy semmi hatása nincs! minden átlagos bolti sampon nagyjából ugyanabból áll (kivétel a natúrkozmetikum, de az meg általában drágább). egyik kutya, másik eb. nem egy sampontól lesz szép a hajad.
2011. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közel sem egyformák a samponok. Egyáltalán nem mindegy például, mennyi olaj van egy samponban. Ha nincs benne, akkor úgy kiszárítja a hajat, hogy alig lehet megfésülni. Ebben az avokádósban legalább van rendesen, és nem szárít úgy, mint a többi sampon.
2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Szerintem sem egyforma minden sampon, mert nekem ez az aloe-verás nagyon tetszett.:) Olyan puha-sima volt tőle a hajam, és tápláltnak éreztem. Nagyon tetszett. Majd lehet veszek egy avokádósát.:)
2011. máj. 5. 15:22
 7/7 anonim válasza:
én most vettem Aloe Verásat, fantasztikus jó illata van :)
2012. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!