Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen hajfesték? És...

Létezik ilyen hajfesték? És lesz ennek később nyoma? Lécci ne nézzetek bolondnak!

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves vagyok (lány).

És olyan 11 éves koromig én szőke voltam és szépen elkezdtem "bebarnulni" ezzel nincs bajom,de megszeretném nézni,hogy milyen lennék MOST szőkén..vagy ha nem is teljesen szőkén,de világosabb hajjal.

Festetni meg szívtani (azthiszem így hívják) nem szeretnék.

De mintha hallottam volna olyan festékről ami xy mosás után kijön..Igazából nem nagyon számít,hogy mennyibe kerül (azért normális keretek között)..

És ha véletlen létezne ilyen festék vagy inkább hajszínezék akkor az kifog jönni tényleg vagy azt már nem mosom le magamról többet?? másik szempontból pedig mennyire roncsolja a hajat?


2011. máj. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak kimosható hajszínezők amik 6-8 mosás után kikopnak. dm rossmanban nézd meg, nem drágábbak mint egy sima festék. de ha már barna a hajad akkor max más árnyalatú lesz nem fogja be a szőke annyira. ha szőkébb akarsz lenni melíroztathatsz is, akkor nem az egész hajad lesz szőke viszont a csíkok miatt világosabbnak fog tűnni.
2011. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szőke színező, vagyis ami x mosás után kijön, az az életben nem fogja be a barna hajad.
2011. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szőkés barna hajam van.

Igazából senki nem értette,hogy barnulhatott be ennyire :/

nyáron mindig szőkébb,de kicsit "rásegítenék",de festetni nem szeretném,mert tényleg csak úgy megnézném :)

köszi.

2011. máj. 3. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
hát igen, a szőke hajszínező nem fogja meg a hajat.. már próbáltam.. amúgy meg nem drága, és 380 Ft ért vettem 1 tasakkal. :)
2011. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajszínezővel csak sötétíteni tudsz. Még festékkel se lehet világosítani, csak ha szívja is.
2011. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!