Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a test-tekercseléssel kapcsolatban? Voltatok ilyenen szalonban?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy beruházok rá egy bérlet erejéig...akinek már volt ezzel tapasztalata, leírná, mennyire hatásos? Természetesen diétázom és sportolok, de a hatalmas narancsbőr és a szülés utáni löttyedtség igényelne némi kozmetikázást is...
2011. máj. 4. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs sok értelme, mert a narancsbőr a zsírosságtól látszik, a tekercselés pedig csak a vizet izzasztja ki. narancsbőrre inkább váltózuhany, Réka féle popóemelések, amik nekem beváltak.
2011. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont van,akinek én csinálok javult a bőrszerkezete,szebb lett a bőr tónusa.
2011. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Még szívesen fogadok infókat!!!
2011. máj. 5. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen tekercselésen, fél évig jártam oda a nagy semmiért. A bőr tónusa javul, annyira mintha testápolóval kennéd be magad. Szerintem felesleges pénzkidobás az egész. Viszont 3 hete asszonytornára járok és jelentősen javult a narancsbőröm! Nem csak én vettem észre, hanem a párom is. :)

25N

2011. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, mit sportolsz? Én azt tapasztaltam nem minden hatásos. Otthon tornáztam évekig, de az semmit sem ért.
2011. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Zumba meg aerobic.
2011. máj. 6. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm dicsérte nagyon. Bár ő nbőrre nem panaszkodott, inkább plusz kilókra, de arra hatásos volt azt mondta.
2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagy lehúzások. Nem mondom, hogy átmenetileg nem javulhat a bőr állapota, de hosszú távon úgysem ér semmit. Ha már valamire költeni szeretnél, én inkább kézi masszászra mennék és néha infraszaunába. Olcsóbban megúszod és szerintem ezek hatásosabbak.
2011. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!