Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dohányzástól lehetek pattaná...

A dohányzástól lehetek pattanásos?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom letenni a cigit, már próbáltam. Milyen tanácsaitok vannak a cigi letételén kívül, hogy szebb legyen a bőröm?
2011. máj. 4. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Arckrémmel kend rendesen és ha rádjön a cigizés akkor egyél helyette gyümölcsöt most 1-2 szál kihagyástol nem halsz bele :D
2011. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mivel hogy savasítja a vért... IGEN lehetsz tőle!
2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 6. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Az nem szárítja inkább a bőrt? Ergo kevesebb zsír, kevesebb pattanás. Bár nem tudom, javítsatok ki ha tévedek!
2011. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több éve dohányzom. Kamaszkoromban nagyon pattanásos voltam de mióta megfelelően rendben tartom az arcom teljesen elmúlt. Szerintem nincs köze a ciginek a pattanásokhoz. Legalábbis az én tapasztalatom ez. 24L
2011. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy fürdés után kend magad babáknak való testápolóval. Nekem sokat használt.
2011. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 drgdf ***** válasza:
0%

igazad van 22:34


minnél több cigi=annál kevesebb pattanás

2011. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 drgdf ***** válasza:
igyál napi max 10 bögre zöld teát, megakadályozza, hogy zsírosodjon a bőröd így nem lesznek pattanásaid, ugyanakkor nem szárít, mint a krémek, azért max napi 10-et mert ha ennél többet iszol az nem tesz jót a vesédnek, amúgy ne üresen idd hanem citromlével+cukor, alapból nagyon sz...r íze van
2011. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ne beszéljétek jobban rá a cigire :D
2011. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!