Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pattanáseltüntető...

Milyen pattanáseltüntető szereket ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretném eltüntetni a pattiaimat és nemtudom melyik szerek tényleg hatásosak és melyik csak kamu. Am ha lehetséges akor szeretnék valami természetes dolgot és nem valami "varázsszert". De krémtippeknek is örülök.
2011. máj. 4. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Akneroxid gél segített, gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni.
2011. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zineryt
2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aknesol. Nekem segített, dm-ben és Rossmannban is van.
2011. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azok a cuccok jönnek be, amikben van szalicilsav (bár nem reklámozni szeretnék, de leirom mit használok: Avon Professional 3 in 1 szett, ebből is a 3-as számú cucc, a pattanáskezelő. Egy próbát megér szerintem, nekem látványosan jobb a bőröm-mások is mondták). A másik dolog, amit még használok az az élesztős pakolás (fél élesztő+kevés tej vagy joghurt, 15 percig áll az arcon, aztán lemosod és kész. Szép sima lesz tőle a bőr, és a pattanásokra is jó :)).
2011. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!