Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Palette color xxl...

Hol lehet Palette color xxl hajfestéket venni? Létezne, hogy már nem gyártják?

Figyelt kérdés

Leginkább Debrecenben érdekelne. De ha tudtok olyan üzletet, ami nálunk is van, akkor nem baj, ha nem debreceni.

Tegnap voltam Rossmannban, egyáltalán nem volt! Átmentünk az Intersparba, ott meg csak 1féle valami sötétebb barna volt, vagyis választék semmi. Én szőkét keresnék, abból is a legvilágosabbat.

De lehet, h már nem is gyártják? Mert a honlapjukon nincs a termékek között.

[link]


2011. máj. 6. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gyártják úgy tudom mert olyan anyagokat találtak benne amik károsak a fejbőrre.Sok panasz is volt rá.
2011. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na szép! Még jó akkor, h nem kaptam! Köszi a választ!


Azért még várom, h mások mit tudnak róla!

2011. máj. 6. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem gyártják,legalábbis az én környékemen nem lehet kapni! Igazából számomra ez szomorú,mert ez volt a kedvenc hajfestékem nekem nem lett tőle semmi bajom.
2011. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!