Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrű vagyok, és elkeztem...

Fehér bőrű vagyok, és elkeztem járni szoliba. Hányszor kell járnom hogy legyen színem? Vettem egy 100perces bérletet az elég lessz? Milyen szinem lessz ettől?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként kell hogy járjak?Nem égtem le már voltam 2-szer egymás után 5-5 percre,3.alakolmmal mehetek már 10 percre?És ha testápolóval bekenem magam előtte igaz hogy az segít a barnulásban?
2011. máj. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne kend magad semmivel,csak amit ők adnak!

Amúgy én is fehér bőrű vagyok már 8 percnél vagyok és ugyan ott vagyok,csak most már nem vagyok falfehér annyira..

2011. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nem kenem be magam az sem baj?
2011. máj. 6. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is fehérbőrű vagyok és a kiwisunba járok heti kétszer hét percre és még egyszer sem égtem le, de már szépen látszik

a testápoló sztem nem sokat ér, a kiwiben mindig veszek bronzosító krémet, mert az jó a védelemre is

2011. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
őőő én soha nem barnultam le, de neked sok sikert :)
2011. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti 2x mehetsz. Az, hogy milyen színed lesz bőrtípustól függ. Nyár előtti színszerzéshez körülbelül elég a 100 perc.3-4 alkalom után már mehetsz 10re. Ne kend magad testápolóval, nem segít, talán még hátráltat is. Vannak kifejezett szolikrémek, erre a célra kitalálva. Australian Gold az egyik legjobb. Kb 4000 ezer forintért lehet kapni 250mleset ami kb 20-25 alkalomra elég.
2011. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!