Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kipróbálni a Gliss...

Szeretném kipróbálni a Gliss Kur teljeskörű regeneráló 19 termékcsaládját, mert már elég hosszú a hajam és kezd töredezni. De ez száraz, töredezett hajra van és nekem nem száraz csak töredezik. Ápoltabb lesz így a hajam, anélkül, hogy zsíros legyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem használnék rá ilyen sz@rokat
2011. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel a kérdés az,hogy jó lenne-e töredezésre annak ellenére,hogy neked nem száraz a hajad,arra azt válaszolom igen. Azonban az már mellékes,hogy valóban használna-e. Nekem a nővérem használta a hajbalzsamjukat,azonban egyáltalán nem használt neki,ugyanúgy tört neki tovább a haja. Ez viszont persze egyénfüggő,de nem hinném,hogy használna. Egyébként véleményem szerint nem ér semmit se a GK! Használtam tőlük 2 fajta hajbalzsamot is,azonban látható változást nem észleltem. Szerintem próbálj ki inkább más termékcsaládot mint a Gliss Kurt.
2011. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt mondtam, mint te második csak én vulgárisabban fogalmaztam XD
2011. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!