Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rupert's hajszeszt használtato...

Rupert's hajszeszt használtatok már?

Figyelt kérdés
Egy új termék a piacon, kicsit bizalmatlan vagyok. Azt hallottam az ősz haj eredeti színét újra visszaállítja. Létezik ilyen?
2011. máj. 7. 13:11
 1/3 berkijudit válasza:
Most rendeltem meg! Én bizakodó vagyok! És ez még nem az az összeg amit ha be is bukom, akkor a falnak megyek. Szerintem jó lesz, mert itt is van erről másnak kérdése, amire válaszoltak is akik már használták és pozitív a visszajelzés. Bízom! :-)
2011. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sanyesz75 válasza:
Én két kete kezdtem el használni, még nem nyerte vissza a hajam az eredeti barna színét, de az ősz hajszálak már nem vírítanak, hanem világosbarna árnyalatúak. Eddig én nagyon meg vagyok elégedve. Üdv: Sanyi
2011. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azóta vannak újabb tapasztalatok a termékkel kapcsolatban?
2013. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!