Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeritetek ki fog fakulni a...

Szeritetek ki fog fakulni a hajamból a színező?

Figyelt kérdés
Ammóniamentes színezővel festettem a hajam, és általában az a tapasztaatom régebbről, hogy kicsit fakul ugyan, de néha tartósabb, mint maga a tartós hajfesték. Most viszont eltaláltam az ideális színt, és szomorú lennék, ha kimosódna lassanként. Szerintetek?
2011. máj. 7. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy éve lett befestve vagyis mellirozva ahajam ..(éncsináltam) és nem jött még le, nem kopott még ki..elvileg le fog nőni a festék..mert az a haj amit beszineztél az már nem a te hajszined..már nem lesz olyan szinü..:S probálj a henna festékből azt a növényi kivonatosat ami nem kárositja a hajadta... a te régi hajszinesed válaszd...( de a tartós szinezőt használd ne a festéket)
2011. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja én pont azt szeretném, hogy NE mosódjon ki, mert most az eredeti hajszínemhez nagyon közeli és nagyon szép lett a szín. De most megnyugtattál :D
2011. máj. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!