Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kráterszerűen mély, tág pórus...

Kráterszerűen mély, tág pórus ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két mély, kráterszerű lyuk a bőrömben, ami mindig telemegy kosszal, hogyan tudnám kitisztítani és mivel lehet összehúzni a pórusokat? Szerencsére csak kettő van, a hátam közepén, de így is zavaró...
2011. máj. 7. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom, hogy a hátad közepén lévő kráterszerű dolgokkal is így tisztában vagy.

Igazából irigylem a problémádat.

Tipp: kenegesd be Clean&Clear-rel, ha elér oda a kezed.

23L

2011. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de ez a kráter pattanás után maradt ott, vagy bárányhimlő után?
2011. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Se himlő, se pattanás, csak úgy van. Ha felcsippentem az ujjaimmal, érzem, hogy van vagy 2-3 mm mély, és mint egy csomócska benne a kosz...
2011. máj. 7. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:

esetleg nem szedtek le anyajegyet vagy szemölcsöt? mert akkor tényleg nem tudom mit keresnek a hátadon ilyen mélyedések.

ha nem pattanás, akkor nem kell pórusösszehúzó. viszont az ilyen mély roncsolódásokat semmi sem tudja eltüntetni sajnos. vagy legalábbis nem tudok róla.

bőrgyógyásznak mutattad már?

2011. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!