Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk (vagy akár lányok is), a...

Fiúk (vagy akár lányok is), a zacsiról hogy szedjem le a szőrt?

Figyelt kérdés

Már volt, hogy borotváltam, de miután a zacsin olyan laza, ráncos a bőr, sikerült meg is vágnom magam. Elég kellemetlen volt. Azóta ott nem merem borotválni, csak körülötte. Onnan meg inkább csak levágom olyan rövidre, amennyire tudom.

Hogy tudnám magam teljesen lecsupaszítani úgy, hogy közben ne vágjam meg magam?


2011. máj. 8. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítő krém vagy hab jó lesz szerintem, ha bírod a szagát.
2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Gyantázással.
2011. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyantázás annyira nem szimpatikus megoldás, de a másik, a szőrtelenítő krém, hab, jó ötletnek tűnik. Köszönöm, ki fogom próbálni! :)
2011. máj. 8. 17:43
 4/5 anonim válasza:
Úgy jó ahogy az Isten megteremtette.
2011. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg maradj a borotvánál,csak tapasztald ki,hogy neked hogy a jó.Én egyik kezemmel kifeszítem a bőrt,a másikkal lehúzom,pár másodperc és ez a legegyszerűbb.Ne kenegess a töködre mindenféle vegyszert,az a csajok lábára való.
2011. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!