Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb termék pattanások...

Mi a legjobb termék pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pattanásom van a homlokomon és az orromon, de néha még az államon is. Milyen terméket ajánlotok zsíros bőrre?
2011. máj. 9. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon zsíros a bőröm, elmentem kozmetikushoz és megnyomkodott. Szépen kitisztult. Ajánlott egy patikában kapható terméket, a Zinerytet. Nem mondom, hogy elmúlik tőle az összes pattanásod, és nem lesz több. De hatásos, mert hamarabb leszáradnak. Én hetente szoktam kamillateás gőzölést csinálni, majd rakok fel élesztős pakolást. Utána mindig puhább a bőröm, és kevesebb pattanás jön ki. Sajnos ha serdülő korban van, akkor nem nagyon tudsz mit tenni... Majd kinőjjük.(:
2011. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 misssalexa_ ***** válasza:

Én a Niveára esküszöm már nagyon régóta, igaz, nekem nem annyira vészesen pattanásos a bőröm..

Egy próbát megér szerintem. :]

2011. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aknesol ecsetelő,dm-ben lehet venni,kb. 1000Ft.
2011. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A Zineryt nekem is bevált.
2011. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!