Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium elött milyen krémmel...

Szolárium elött milyen krémmel krémezzem be magam?

Figyelt kérdés
Egyszer már vltam szoliban 6 perccel kezdtem,de eléggé piros lettem mert nagyon erös vlt a gép.Ha megyek legközelebb milyen krémet tanácsoltok?A sima testápoló elég?
2009. márc. 11. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Testápolót előtte fölösleges magadra kenni, az nem véd meg a leégéstől, sőt még inkább meleged lesz bent, mert a zsíros krém miatt nem tudsz izzadni. A testápoló szoli és zuhanyzás utánra való. Akkor viszont fontos, mert pótolni kell az elvesztett nedvsséget.


Ha mindenképpen kenni akarsz magadra valamit, akkor már inkább fényvédős naptejet.

De én nem kennék magamra semmit, hanem inkább kevesebb időre mennék.

Egyébként legelső alkalommal nem meglepő, hogy megégtél. Ha már lesz egy kis alapszíned, akkor erre lényegesen kevesebb esély lesz. :)

2009. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sosem kenem be magam semmivel szoli előtt,csak utána este testápolóval,mert ugye szárítja a bőrt.amúgy szoliban lehet kapni barnulást segítő krémet,esetleg azzal bekenheted magad,bár nemtudom milyen én még sosem használtam.
2009. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!