Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy érjem el, hogy hosszabb...

Hogy érjem el, hogy hosszabb ideig ne nőjön vissza a szakállam\bajuszom (F)?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok olyan erős az arcszőrzetem, hogy ha reggel leborotválom, délután már kezd borostás lenni, estére pedig teljesen kinő és erős is.


nekem nem tetszik és szeretném, ha ritkábban kéne borotválni... van erre valami mód?


köszi!


2011. máj. 11. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyantáztasd, azt tovább tart, és (sajnos) semmi szőr nem marad az arcodon, biztos tovább bírja majd, mint borotva.


Nekem apum használt mindenféle borotválkozás utáni szeszt, borotválkozásra zselét és habot, aztán még jó pár vegyszert, és mióta csak szappannal borotválkozik és 120 forintos kölnivel pacsulizza magát, kevésbé serken a szőr.


De az is megoldás (ha teljesen szőrtelen arcot akarsz), hogy beszerzel egy epilátort.

2011. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

gyanta szerintem letépné az arcbőröm :D

úgyhogy az nem hiszem, hogy túl jó 5let. az epillátorokról nem tudok semmit.

2011. máj. 11. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az epilátor egy olyan szerkezet, mely megragadj a szőrszálakat a tövüknél fogva, és kihúzza, gyorsan, és fájdalmasan. =)
2011. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem olyan lassan nő vissza pedig imádom a szakállakat :) Jó tudom neked nem jön be de szerintem egy minimum borosta kell a férfia arcára.
2011. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!