Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljem rá anyumat a...

Hogyan beszéljem rá anyumat a kozmetikusra? Kb. mennibe kerül egy kezelés? 14/L

Figyelt kérdés

az a baj,hogy az orrom és az állam nagyon miteszeres.Meg egyébként is néha egy kis teljes arctisztítás nem árt.Anyum ki tudja szépen nyomkodni,úgy hogy nem lesz "semmi baja" a bőrömnek,de most előléptették a munkahelyén és nagyon sokat dolgozik,meg mellette háztartást vezet.:SIdeje nincs rá,hogy megcsinálja,magamnak nem tudom/nem akarom.A kozmetikusra viszont nem tudom hogy rábeszélni,mindig azt mondja,hogy ő se járt kozmetikushoz,és túlélte blablabla...:(annyi pénzem nincs,hhogy magamnak fizessem,azzal meg hogy 1x elmegyek nem sokra jutok.:S

Mit tegyek?kérlek vegyetek komolyan,mert már tényleg nem tudom mit mondjak.Viszont ha belenézek a tükörbe csúnyának látom magam emiatt:S

(tudom,hogy pubertáskor meg minden,de akkor...)


2009. márc. 11. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozom Anyukádon. Igenis fontos az arcbőr rendszeres karbantartása. Egy olyan fiatal lánynak, akinek hibátlan a bőre, tényleg nem kell kozmetikushoz járnia, de a tied nyilvánvalóan problémás.

Azt javaslom, változtass az étrendeden. Ne egyél zsíros, fűszeres ételeket, inkább sok zöldséget, gyümit, egyél sok joghurtot, igyál sok vizet. Rendszeresen tisztítsad a bőrödet. lehet kapni pattanásos bőrre való tonikot.

Ülj le anyukáddal egyszer, ha jó hangulatában van, és mondd el neki, hogy nagyon rosszul érzed magad a bőrödben a pattanásos bőröd miatt, és véleményed szerint az ápoltsághoz nem elegendő, ha tiszta vagy és rendezett a ruhád/hajad, az is fontosd, hogy a bőröd ápolt legyen.

Ha nem tudod így sem rávenni, kérj tőle szülinapra/névnapra/karácsonyra stb kozmetikai kezelést. ha látja, mennyire fontos ez neked, talán beadja a derekát.

Ha még így sem, nincs más megoldás, minthogy összespórold a rávalót. Havonta 1 x mindenképp menned kellene. Írd be a keresőbe, hogy "kozmetikusok" és a feljövő honlapokon megnézheted az árakat. Létezik tinikezelés, 3500-5000 ft, nyilván a külsőbb kerületekben olcsóbb, mint mondjuk a belvárosban. Sok sikert!

2009. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én 16 vagyok, és egy darabig jártam kozmihoz, de igazán nem sokat segített. nekem 2000ft körül volt. mondjuk vidék. De tudod mi használ? a szolárium. anyukém arcszoláriumot kapott és én használom:D napi 10-15 perc, és sokkal szebb lesz az arcom:)
2009. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen,próbálok kevés zsíros dolgot enni.inkább sok sok gyümit.
2009. márc. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!