Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fóliás melír otthon? Linkelne...

Fóliás melír otthon? Linkelne valaki oldalakat, képeket, videókat, hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés
Milyen fólia kell hozzá?
2011. máj. 11. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy tincset, bekened, betekered alufóliával bárhogy ahogy sikerül, én kis gumókba szoktam gyűrni és így csinálod minden egyes tinccsel. Csak vigyázz, ne legyenek vastag tincsek mert az nem néz ki jól.
2011. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Juj, inkább menj fodrászhoz. Nehogy elrontsd otthon. Szőkítővel melíroznád?
2011. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, több árnyalatú szőke hajfestékkel szeretnék melírozni.

A sapkás melírral semmi gondom nincs, jól szokott sikerülni, de nem a fejbőrnél indul a csík, néha csak egy centi után, másrészt sokkal vékonyabb csíkokat szeretnék a hajamba.

A fodrász kilőve, a hajfesték ára is elég húzós lesz (bár csak kevés kell, így egy időre nem lesz gond vele), a fodrászok általában túl drágák, és a végén sose olyan, amilyenre szerettem volna.

2011. máj. 12. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor csinálta fodrász így el tudom mesélni, de nekem szőkítő porral csinálta és úgy tudom a hagyományos festékekhez nem érhet fém!!!!Szóval vegyél hagyományos alufóliát, tépkedj belőle hosszú csíkokat. Fogj egy tincset és szedegess le belőle még apróbb tincseket (tupírfésű hátsó felével ez könnyen megy), tedd a tincs alá a fóliát, hogy az a tövéhez is hozzáérjen és szépen kend be a tincsed,csavard fel a fóliát, így rögzíteni is tudod és jöhet a következő tincs. Ha festékkel csinálod, amihez nem érhet fém, tehát alufólia sem, akkor csinálhatod átlátszó uzsis zsugorfóliára, így látod azt is, hogy mennyire fogta be a festék.


De itt jobban le van írva: [link]

2011. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!