Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami házi praktika...

Van valami házi praktika száraz kéz kezelésére?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar kiszárad a kezem, akármit kenek rá. Talán egyedül a Gabi kézkrémnek van egy max félórás hatóideje. Van valami praktika, ami házilag elkészítve puhává varázsolja a kezet?

Előre is köszi a válaszokat :)


2011. máj. 12. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt szoktam, hogy éjszakára bekenem jó vastagon extra száraz bőrre való krémmel, és ráhúzok egy pamutkesztyűt. ha annyira ki volt száradva a bőröm, h már be volt repedezve, meg kicsit sebes, és ezt megcsináltam 3x 4x már rendbe is jött :)
2011. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kend be olíva olajjal, húzz rá egy zacskót, és csavard törölközőbe.

Hagyd így 20-30 percig, majd vedd le, és mosd le a be nem szívódott olajat. Csodákat tesz. Ha nincs olíva, akkor kézkrém is jó, de többet kenj a kezedre, mint ormál esetben.

2011. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vegyél olyan krémet amit a gyógyszertárban kevernek (testápoló) az 100% krém nincs bennne alkohol, illatosítószer semmi a mi száritaná a kezed/bőröd nekem nagyon bejött tényleg hatásos. azthiszem a vagy e vitamint tesznek bele... de ott úgyis tudják h rákérdezel.
2011. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!