Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas homlokhoz a frufru vagy...

Magas homlokhoz a frufru vagy a növesztett haj áll jól?

Figyelt kérdés
Kb. 7centi a homlokmagasságom. Középhosszú a hajam.
2011. máj. 12. 21:44
 1/6 anonim válasza:
frufru v. féloldalas frufru...nekem is magas homlokom van,meg középhosszú hajam,de féloldalas menetesen tépett frufrum van
2011. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez azért az arcod többi részétől is függ. Nekem pl magas a homlokom, de pici viszonylag vékony szám és szögletes állkapcsom van, ami nagyon kiemelődik a frufruval, nekem jobban áll, ha inkább szabadon van a homlokom. Önmagában egyébként az, hogy magas a homlokod nem jelenti at, hogy el kéne takarni, van akinek kifejezetten jól áll. Főleg, ha mondjuk szív alakú, vagy csücskére fordított háromszög alakú arcod van, akkor nem biztos, hogy nyerő...
2011. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebben frufrum volt, és utáltam. Mindig gond volt vele. Most egyszerűen növesztett. Néha szabadon hagyom, néha hátrakötöm, de szeretem ez jobban áll. Mondjuk az arcformám... :D:D NEm tudom így behatárolni, hogy szív alakú vagy szögletes. Olyan idétlen... :D
2011. máj. 13. 06:10
 4/6 anonim válasza:
nekem is olyan,hidd el,de én szeretem az arcformám,különleges,csak a homlokomat nem szeretem,m túl magas,szóval nálam az optikai csalás fél oldalas tépett frufruval van megoldva;) ám 2.válaszadó voltam
2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második válaszadó én vagyok, nálad a % se stimmel. Mire jó az, hogy ilyesmit bekamuzol??? :D
2011. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocs,nem kamuztam,elírtam,az első válaszadó voltam..
2011. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!