Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a titka a fodrászoknak?...

Mi a titka a fodrászoknak? Mitől lesz szebb a hajunk, ha ott csinálják?

Figyelt kérdés
Próbáltam hátha a sampon.. amivel megmossák, attól lesz olyan szép... nem jött össze.. próbáltam azt A spray-t (megvettem tőlük ezeket) bekentem, de nem tudtam úgy megcsinálni. nekik mi a titkuk ?:O
2011. máj. 13. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ők ezt tanulták évekig ;)
2011. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nővérem fodrász,és nem is az éveken van a hangsúly,meg a márkán,hanem a módszeren.Ha szárítod a hajadat,akkor közbe fésüvel vagy kefével(fodrász körkefe.biztos tudod.fém tárcsás és kis tüskés.) mindig simítsd lefelé,hogy ne szálasodjon ki a hajad és egyenletes felületű lesz.mindenképpen ilyen kefét használj,mert ezzel akár formázni is tudsz,mivel a fém hamar felmelegszik és tartja is a meleget.a végén mindig rögzítsd valamilyen spray-vel.:)
2011. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy egy fésű a nagy titok:)

nekem olyan fésűm van, mint a fodrászomnak, megtanította úgy ahogyan ő szokta csinálni mégsem lesz olyan.

2011. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanúgy nem fog menni,mivel a fodrász jobban hozzáfér a hajadhoz
2011. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. máj. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!