Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bármilyen házi módszer pattaná...

Bármilyen házi módszer pattanások és mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek... csak házi praktikákat írjatok... mint az élesztős megoldás..

és olyat ami beválik.:'(


2011. máj. 14. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van itt a gyakorin! Ajánlom Femina.hu-t ott nagyon klassz dolgok vannak! Lehet az étrendeden kellene változtatni? Sok zsíros kaját eszel?


[link]


Olyasmit hallottam/olvastam, hogy az Aspirin is jó a pattanásokra, leszárítja őket, egy csepp vízben feloldod és a pattira teszed! :)

2011. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mindent elolvastam már csakh tudd.. de m1.. az összes hsz-t

de m1.. téll..

de köszönöm..

én meg a szíros kaja? hajajj ha egy évben eszem...

2011. máj. 14. 20:51
 3/4 anonim válasza:

szia

nem lehet h ha nem zsíros a kaja akkor túl fűszeres??

am ha egy kis diot ledarálsz úgy hogy ne legyen por hanem kicsit szemcsés legyen és ezt összekevered egy kis élesztős tejfölös cuccal akk naon jó mert a cucc segít eltüntetni a pattanást amig a dio szemcsék meg eltüntetik az elhalt hámráteget

aztán egy kis méz pakolás és csoda szép leszel :))))

2011. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szedj vitamint, b 3 vitamin és cink kombinációja vált be nekem.
2011. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!