Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy picit lötyög a combom....

Egy picit lötyög a combom. Nagyon gáz? (lent)

Figyelt kérdés
nem nagy a combom, hanem nőies, viszont egyáltalán nem mondhatom hogy vékony lenne. egy nagyon picit lötyög amikor bugyiba megyek. mehetek így strandra? nagyon gáz?
2011. máj. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondold, menj el sportolni. Mondjuk nekem mikor tornáztam akkor is lötyögött :) Bár lehet az étrenden kéne változtatni. Én úgy vettem észre, hogy ha fehérjét eszek akkor jobb az állapota.

Egyébként nekem vékony a lábam , de nekem is szokott lötyögni. És úgy vettem észre, hogy szinte majdnem mindenkinek ilyen lányoknak, fiúknak egyaránt. Megfigyeltem. :D Tesi órán..:D:)

Szerintem nyugodtan mehetsz strandra így.

2011. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ :)
2011. máj. 14. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt csak te látod :) a fiúk előbb fogják majd a cicidet,csípődet, popsidat nézni, mint h lötyög-e egy picit a combod
2011. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ebben teljesen igazad van:)
2011. máj. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!