Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tincs (ek) et rakjak a...

Milyen tincs (ek) et rakjak a hajamba?

Figyelt kérdés
Nyári szünetre szeretnék a hajamba tincseket rakni de nem tudom hogy milyen színüt, mennyit, hova. Sötétszöke, vállig érő hajam van és nem szeretném ha túl sokáig maradna. Valami jó kis ultravagáns kéne.(LÉCCI AZT IS ÍRD LE HOGY MILYEN FAJTA.pl. Garnier, palette, wella...)
2011. máj. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha sötét barna a hajad akkor nem biztos hogy minden megfog benne látszodni:S

ha a szüleid megengedik akkor szerintem festesd át az egésszet világos szőkébe és utána abba mehet minden szín ;)

ha mégse engedik a szüleid akkor pl lehetne benne: fekete,piros,zöld,kék.

soksikert.:)

2011. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sötétszőke akkor bármilyet rakathatsz!:) de ne rakj.. hanem inkább fodrász csinálja. :D
2011. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!ja és a második írónak mondom hogy nem én raknám bele hanem a keresztanyukám. Ő fodrász!
2011. máj. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!