Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így ki tudom világosítani a...

Így ki tudom világosítani a hajamat?

Figyelt kérdés
sötétbarnára volt festve a hajam és most annyira ki van kopva, hogy vörösesbarna árnyalatú.ha fokozatosan világosabb színnel festem akkor lehetek szőke?
2011. máj. 15. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ,hogy fokozatosan világossal fesd, ahhoz kell idő. Én a helyedben szőke melír csíkokat tennék bele, egyre többet és többet, de jó ötlet mellette világosabb színnel festeni, bár nem hiszem, hogy egyenletes lesz.
2011. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon lassan, de igen, lehetsz szőke.

A vörös pigmentektől nehezen lehet megszabadulni, ezért elég sokáig fog tartani, ill. festéket festékkel kevésbé lehet világosítani, a tövét viszont rendesen leszívja.


Sok múlik azon, hogy mennyire akarsz szőke lenni. Platina nem lesz, de egy kellemes világos szőke még kijöhet belőle, pl. ilyen:

[link]

2011. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, hasonló cipőben járok. Festett sötétbarna voltam. Kétszer világosítottam szaténszőke hajszínezővel (a hajtövet jól befogta, a közepét annyira nem). Közben fodrásszal melíroztattam, szép világos szőkével. Utoljára extra világos hamvasszőkével átfestettem az egészet. Most kb ilyen színű: [link]
2011. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!