Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna nekem a...

Szerintetek jól állna nekem a rövid haj?

Figyelt kérdés

kb úgy vállig érő..vagy max egy nagyon kicsit rövidebb + nekem elég dús hajam van még így is szóval kicsit ritkábbra is kéne..


[link]



És a frufru? ilyen tépett...összességében valami ilyesmire gondolok:


[link]


Lécci írjatok komikat mert nem igazán tudom mit csináljak >.< pár barátnőm mondja hogy szerintük jól állna a rövid haj is és a frufru is de nem merem csak úgy levágatni a hajam >.<


2011. máj. 15. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állna:)

Itt van még pár link rövid hajakról,amik szerintem szépek:)

[link]

[link]

[link] (ez inkább félhosszú)

[link]

2011. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jól fog állni :) De ugye azt tudod, hogy elég sokat kell majd vasalnod, mert egyből úgy, ahol a képen van, nem fog beállni magától..


Szóval sztem levágathatod nyugodtan, de előbb még a fodrászod véleményét is kérd ki, azért ő csak jobban ért hozzá, meg látnunk kellene az arcodat szemből. A rövid haj általában az ovális arcúaknak áll jól.

2011. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem pedig nem lesz jó! egy lánynak legyen szép hosszú haja. a nő akit linkeltél olyan mint egy fiú a haja miatt. szerintem ne legyen rövid.
2011. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

a rövid frizura általában azoknak áll jól,akiknek a fejük kicsit nagyobb.szerintem vágj bele!!!:D

anno én is vágattam rövidre és imádtam,nem volt vele sok gond,

ha nem ragaszkodsz az egyeneshez,akkor (ha eredetileg is göndör)hagyhatod göndören,mert írtó klasszul néz ki.

de ez már rád van bízva!:)

2011. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

előző vagyok

sztem abszulute nem fiús a rövid

a lényeg,hogy jól legyen eltalálva.

állig vágas maximum!

2011. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem állna jól. Bocsi, de valahogy a te arcodhoz szerintem nem illik. Tudom, hogy le leszek pontozva, de azért még szerintem fontold ezt meg.
2011. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En tuti nem vagatnam...szerintem ez a hosszu jol all..ink noveszd.:)
2011. máj. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!