Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik otthoni gyantazasi...

Melyik otthoni gyantazasi modszer olcso es hatekony?

Figyelt kérdés

Harom napja keresem az epilatoromat, mar felforgattam a lakast es egyszeruen nincs meg. A mult heten meg a kezemben volt. Most surgosen szorteleniteni kellene a labamat es a kezemet, uj epilatort nem veszek, mert tuti megtalalom amint nem lesz ra szuksegem epp, ez igy szokott lenni.

Kozmetikushoz sem szeretnek emiatt menni, nem sok penzem lenne most ra.


Otthon hogyan gyantazzak? Azt tudom, hogy van melegitos gyanta, amit fel kell kenni, meg a gorgofejes patronos, illetve a hideggyanta csik. De melyik jo? Es melyik olcso?


Segits, ha tudsz!


2011. máj. 15. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én így szoktam, szerintem a legolcsóbb :D

2011. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Epp ezt a cikket olvastam el az elobb. :-)

Te lehuzocsikkal csinalod, vagy nelkule?

Lehuzocsikot hol erdemes venni?

Bocsi, a buta kerdesekert, de soha nem gyantaztam, mindig epilatort hasznalok. Hat, most nem fogok.

Ha elore elkeszitem napkozben ezt a cukorpasztat es csak este kezdem hasznalni, akkor csak meg kell melegiteni es jo is?

2011. máj. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!