Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 vagy 50 faktoros naptejet...

30 vagy 50 faktoros naptejet vegyek?

Figyelt kérdés

A Hawaiian Tropic naptejet ( [link] néztem ki, és nem tudom, hogy 30 vagy 50 faktorosat vegyek-e.

Könnyen barnulok, és sosem égtem le csak egyszer szoliban. Az 50 faktoros krém mellett is barnulnék azért?

És az arcomra elég lenne 15-20 faktor? Mert oda nem szeretem a sima naptejet kenni, csak népvédős arckrémet.


2011. máj. 15. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

arcra 40faktoros kéne. mert azt kell leginkább védened. ez mehet a válladra is.

amúgy pedig elég a 20-30 faktoros ha nem vagy leégős.

2011. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor a 30-ast,de neked a 15-20-as is elég,ha könnyen barnulsz.Az 50-est pici babákra ajánljuk.
2011. máj. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Tudtok vmi jó fényvédős arckrémet esetleg?
2011. máj. 16. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

hát már nem azért, de én tavaly 30 faktorossal kentem magam Görögországban és két hét alatt szinte semmit sem barnultam!! Pedig alapból könnyen barnulok. Pasim még röhögött is a pályaudvaron h biztos hogy nyaralni voltam nem egy pincében ücsörögtem? :DD

szóval én nem kedvelem a naptejeket pont ezért.Max.6-8 asat kenek magamra,az még véd is,de barnulni is lehet tőle.

2011. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja még annyit h ezeket az 50 eseket napallergiásoknak találták ki,nehogy ilyet vegyél! Teljesen megakadályozza hogy D vitamin képződjön a nap hatására a bőrödben,szóval ez minden csak nem egészséges! Valmennyi napsugárra szüksége van a bőrnek! Elözö voltam
2011. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!