Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rossmannban kapható testápol...

A Rossmannban kapható testápoló (Rossmann saját márkája:Isana) jónak számit? Nem száritja a bőrt?

Figyelt kérdés
A mai nap néztem,és nem is volt drága,és az illata is megfelelő volt.
2009. márc. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég jó, de mondjuk nekem nem kifejezetten száraz a bőröm, ha neked az, nem tudom, jó lenne-e. Meg van az a tégelyes sűrűbb krém is ugyanilyenből, azt nagyon szeretem.
2009. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem száraz a böröm csak egy kicsit a lábamon,amugy nemigazán,de erre nem igen szoktam figyelni:(
2009. márc. 12. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon száraz a bőröm, mútlkor vettem Isana kézkrémet. Ez például nagyon bevált nekem, akkor a testápoló sem lehet rossz, egy próbát megér szerintem.
2009. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de illatra és állagra jó?
2009. márc. 12. 22:02
 5/5 anonim válasza:
Nekem bejöttek. Krémek közül az olivásat használtam, ami száraz bőrre való, és jó sűrű krém volt. Kezdetben kicsit furinak tűnt a szaga, de aztán megszoktam, és kellemes volt. Illetve kamillás kézkrémet használok még.
2011. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!