Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig Palette N8 (extra...

Eddig Palette N8 (extra világosszőke) hajfestéket használtam. Most Garnier vagy más nevesebb gyártó festékét szeretném kipróbálni és természetes (esetleg hamvas) szőke színt szeretnék elérni. Milyen terméket javasolnátok?

Figyelt kérdés
Sajnos a drogériában nem tudom kitalálni, hogy melyik árnyalat lesz megfelelő, de nem szeretnék természetellenes, mű hajszínt. A Palette-től az N7 és N8 árnyalatok váltak be, de ettől gyakran viszketett napokig a fejbőröm és a hajtövem vöröses árnyalatú volt a 3. mosásig.
2009. márc. 12. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Bell Color-t ajánlom,annak is a természetes hamvasszőke árnyalatát!nekem bevált:-)és ettől végre nem lesz vöröses...
2009. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudhatod hogy nem lesz neki vörös, attól függ mennyi vörös pigmentet tartalmaz a haja, menny el fodrászhoz, mi tudjuk mivel lehet megoldani hogy ne legyen vörös
2010. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!