Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 100 tincs,55cm-es haj +...

100 tincs,55cm-es haj + (eredeti) Gucci - Guilty 75 ml-es női parfüm = 40. 000 ft Megéri?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez így reális?
2011. máj. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a parfüm mennyit ér de 100 tincs 55 centis haj 8000 Ft (nálam) szval krvajóparfümnek kell lennie.
2011. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a tiéd európai emberi haj?
2011. máj. 16. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, indiai remi. Ha ez európai haj az más tészta. Bár ha nem értesz hozzá akkor úgysem tudod megmondani hogy európai vagy indiai.

Mostanában elterjedtek a blogrendszerű "webshopok" ami egy elég fapados megoldás a vatera/teszvesz eladási jutalék kikerülésére.

Ez a gucci parfüm egy párezres tétel, a 100 tincs haj meg lehet 50 vagy 100 g-is.

Ha átvernek és hamis parfümöt vagy rossz hajat kapsz, nem tudod hol gyakorolni a jogaidat. Senkinek nem ajánlom az ilyen vasárlást.

Vagy normális webshopban vásárolj ahol számlát is adnak és fizetnek áfá-t, vagy ha olcsón akarod akkor inkább egy olyan portált használj ahol van moderálás és visszajelzési lehetőség.

Ez a kerek 100 tincs haj, meg a 40.000-es kerek ár nekem elég sánta, ráadásul ki van hangsúlyozva hogy eredeti a parfüm, ami arra enged következtetni hogy nem az. Eléggé benne vagyok az online bizniszben, és már ismerem ezeket a fogásokat.


Az európai hajat nem szokás előre tincsezni, inkább copfban árulják és felajánlják a kitincsezés lehetőségét. Profi hajkereskedők nem rontatnának el egy értékes európai copfot sem azzal hogy előre összeragasztózzák, mert mivan ha valakinek pont jó lenne az a hajszín és hossz de tresszelve.

Plusz az európai hajak hossza általában 0-ra végződik. 40,50,60 cm. Nem szokás 5-ös léptékben osztályozni, ez sokkal inkább az indiai hajra jellemző.


Az én véleményem az hogy le akarnak húzni, mert nem vagy tisztában a dolgokkal, bár lehet hogy tévedek. Hol találtad ezt az ajánlatot?

2011. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Facebookon hirdetik. Rendelt már innen bnőm és neki bevált a haj..szóval nemtom akkor mi legyen.....

2011. máj. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!