Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Boltban vehető gyantacsíkkal...

Boltban vehető gyantacsíkkal a hónaljamról is le lehet szedni a szőrt?

Figyelt kérdés
Elég erősen szőrös sajnos, borotválom, de fél nap után már elkezd visszanőni. Ha kérek segítséget, akkor le lehet szedni Dmben, rossmanban kapható csíkokkal?
2011. máj. 16. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz gyakorlat kell az biztos. Én tavaly nyáron próbálkoztam a veet hideg gyanta csíkjaival.

Az elsőket nagyon elbénáztam. Szépen a bőrömre simítottam és amikor hirtelen letéptem alig jött ki vagy 10 szál. Még vagy 4-5x megcsináltam, de több mint a fele ott maradt.

Gondoltam szar ez a veet veszek más márkást! (x-epil) ezzel is ugyanúgy jártam!

Vettem meleg gyantát is (sztem már hülyének néztem a rossmannba, hogy ennyi szart veszek :D ) de azzal sem jártam jobban.

Azután felhívtam az édesanyám, hogy jöjjön már át segíteni. Át is jött, és úgy ahogy nagy nehezen a meleg gyantával sikerült kiszedni. Ami benn maradt azt anyukám szemöldökcsipesszel szedte ki! :D

Nekem a gyanta még a bikinivonalamra se jó. Ott se szed ki semmit.

Szóval én visszatértem a jó öreg borotvához.

De ki kell őket próbálni, hátha neked segít valamelyik! :)

2011. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!