Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a lábammal?

Mit csináljak a lábammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Az a helyzet, hogy a lábamon elég hosszú szőke szőrszálak vannak, tele piros pöttyökkel és nagyon undorító. Mintha most epiláltam volna vagy nem is tudom. Másoknak olyan szép lábuk, vádlijuk van, nekem pedig takargatnom kell.:( Nyáron szeretném szőrteleníteni is de azt sem tudom, hogyan fogom. Ha borotválnám, akkor hogy "kellene neki kezdjek?" Az anyukám sajnos nincs velem, így Ő nem tud tanácsokkal ellátni. De légyszi Ti segítsetek. Köszi a válaszokat.:)


2011. máj. 16. 19:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 13 éves vagyok.:)
2011. máj. 16. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj be egy boltba és vegyél eldobható borotvát (több db. van egy csomagban) Egyszerűen fogd meg és lentről felfelé húzd. Hamar megszokod a mozdulatot, pillanatok alatt megvan :)
2011. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha borotválni szeretnéd,akkor úgy csináld mit ahogy azt az első válaszoló írta:)

Sajnos a borotva hátránya,hogy 2-3naponta meg kell ismételned,mert hamar vissza nő a szőr.

Én személy szerint a gyantát javaslom,ha van egy kis pénzed,vagy ha kérsz apukádtól akkor menj el kozmetikushoz:)

Kicsit fáj,de tűrhető.Viszont 3-4hétig nem lesz bajod vele:)

2011. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval lentről felfelé kell?:)

És mit kenjek a lábamra? Úgy hallottam, hogy valaki tusfürdővel csinálja, vagy hogy, de én csináljam csak szimplán? És nem fogok kipattogni tőle? Vagy hogy szokott ez lenni:D És a mostani piros pöttyökkel mit csináljak? A babahintőpor jó rá?

2011. máj. 16. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, hogy tusfürdővel csináld. nem tudom milyen a bőröd, de az enyém például pont akkor pattog ki, ha tusfürdő nélkül borotválom. utána be szoktam kenni testápolóval és nem lesz csúnya :)
2011. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon fontos az, hogy hideg vízzel mosd meg előtte is és utána is! A meleg ilyenkor nagyon árt. Tök mindegy, hogy tusfürdő, vagy borotvahab. Nekem az utóbbi jobban bejön, most egy kókusz illatú van és remek :P


Nagyon vigyázz a borotvával!! Rettenetes sebeket csinál. Múltkor történt, hogy kb. 10 évnyi borotválás után akkora bőrdarabka jött le :-/ 3x1 cm bizti van. Szinte mindig sikerül elvági a lábam, főleg a térdnél!


Amúgy nekem is nagyon pöttyös a lábam. Jó lenne tudni, mitől :(


Bocsi a hosszú válaszért.

Szóval előtte habozd be, hideg víz, lentről felfelé, utána megint hab és hideg víz, végül testápoló!


Majd írd meg, hogy sikerült ;)

2011. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Próbáld meg a szőrtelenitő krémet amióta azt használok nem pöttyös a lábam,igaz hogy idő igényes de szerintem megéri
2011. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a szőrtelenítőtől nagyon pöttyös lett és viszketett is :(((
2011. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvolt:) Én nem viszkettem, nem volt semmi. Legelőször tusfürdő és minden-mentesen csináltam, akkor hihetetlenül selymes volt a lábam. Aztán kipróbáltam tusfürdővel is, és most nem olyan jó:) Köszönöm, hogy segítettetek!:)
2011. máj. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!