Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszik nektek ez a haj?

Hogy tetszik nektek ez a haj?

Figyelt kérdés

Leszeretném vágatni a hajamat ilyenre, csak a színe maradna nekem barna.

[link]


2011. máj. 16. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejön!! :)
2011. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezek a hajak csak azért néznek ki jól, mert az azt viselő lányoknak nagyon szép arcuk van. Lehet, ha látnád őket hosszú hajjal, te is azt mondanád, hogy kár volt levágatniuk.

És ha, ahogy te is írtad, átlagos arcod van, akkor nagyon le tud húzni egy ilyen frizura.:/

Szerintem ne vágasd le. Vágass inkább egy szép oldalfrufrut! Az az átlagos arcból is ki tudja emelni a szépet:)

2011. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Van oldal frufrum:)
2011. máj. 19. 12:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz,hogy így nézzen ki,mint a képen,nagyon jó fodrászt kell találnod.A másik pedig,hogy rövid hajhoz szerintem alapkövetelmény,hogy mindig sminkeld magad,főleg hogy kiemeld a szemeidet és hogy egyenletes legyen az arcszíned.Szerintem is ez szőkében üt a legjobban,de jó lehet barnában is.
2011. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha nem itthon vagyok sminkelem magam mindig. És azt mondják hogy jól áll a hajam ha össze van fogva csak a frufrum meg oldalt egy pici lóg ki a copfból, ezért gondolkozom a rövid hajon, mert az olyan sokat nem változtat,hogy van-e copf vagy nincs:)
2011. máj. 19. 15:36
 16/16 x.wicaa.x ***** válasza:
Barátnőmnek pontosan ilyen haja van, feketébe, rohadt jól áll neki, egyszerűen gyönyörű. Persze ő alapból elég szép, de így mindenki megbámulja az utcán.:)
2011. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!