Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam, és ki akarom...

Fekete a hajam, és ki akarom szőkíttetni. Kiszőkítik elsőre, vagy hogy csinálja meg a fodrász? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A fodrász nem fogja vállalni, főleg ha vállig ér a hajad, vagy hosszabb.

A tapasztalat az, hogy elsőre legfeljebb középszőkét lehet elérni úgy, hogy utcára is ki merj vele menni.

Erős szőkítőporral, 12-es oxival, egyenletesen bekenni, és leszívja vöröses szőkés árnyalatra.

Erre lehet a hamvas középszőkét ráfesteni, hogy elfedje a narancsos beütést.

Ezt lehet minden festésnél egy árnyalattal világosabb szőkére festeni, amíg eléred a megfelelő árnyalatot.

2011. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en sotet vorosrol festetem nehany evente szokere. Meg lehet csinalni, de ha azt akarod, hogy a hajad is jo maradjon, akkor nem 1 alkalom lesz.

Nekem elso korben a vorosbol barnat csinal, marmint felig-meddig leszivja a szinet es ugy festunk ra vilagosabb barnaval. Utana vagy ez a folyamat ismetlodik finomabb szinleszedessel es par arnyalattal vilagosabbra festessel havonta, vagy pedig lekezdunk melirozgatni, sok szokebb resz utan pedig egysegesiti.

Nekem ezzel a folyamattal mindig szep maradt a hajam, de ha pl nyaron akartam szoke lenni, akkor elkezdtuk mar februarban.

2011. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam elsőre nagyon nem ért el a fodrász még ilyen hatást sem.:D Utcára nem voltam való azzal a hajszínnel, ráadásul a szivárvány valamely árnyalata megtalálható volt a hajambanxD
2011. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen tapasztalatom, de nem volt egyszerű menet. Első körben sötétvörös lett, és csak 3-4 festés után lett normális szőke, jó féléves küzdelem volt.
2011. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!