Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden a bőrgyógyászati...

Szegeden a bőrgyógyászati klinikán (Korányi fasor 6. ) ha az arcomra szeretnék vmilyen krémet felíratni (pattik ellen), akkor a krémen kívül külön a dokinak is kell fizetni azért, mert megvizsgál?

Figyelt kérdés
vagy hogy működik ez? köszi a válaszokat előre!
2011. máj. 17. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ, ha magánorvos, akkor kenyényen vizsgálatonként számolj 5-9 ezret (én legalábbis ilyen tartifákkal találkoztam), plusz 2-5 ezer, amit a patikában hagysz ott, és bizonyára leglaább havonta vissza kell menned ellenőrzésre.

Ha állami, TB-s intézmény, akkor persze nem fizetsz. Konkrétan ezt a helyet nem ismerem, bocsi.

2011. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

[link]

közben megkerestem neked, bár sztem te is megtalálhattad volna... XD Szép árak... XD

Szerintem jobban jársz, ha elmész a bőrgyógyászatra az Anna-fürdő felé. Oo"""

2011. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jézuuus :D és ez az Anna-fürdős hely ez állami? mi is a neve, vagy van erről is vmi link? köszi szépen a felvilágosítást amúgy :)
2011. máj. 18. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!