Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dezodort használsz?

Milyen dezodort használsz?

Figyelt kérdés
Idáig lady sticket használtam de attól nagy izzadtam (nagy vizes folt van a hónaljam körül igen) kellemetlen próbáltam a niveat attól már kevésbé.. szeretném tudni h ti milyet használtok amitől ti nem izzadtok ?
2011. máj. 18. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad egy fajtát használni egyfolytában!Azért izzadsz mert már hozzá szokik a bőröd!Én Rexonat használok abból is a zöldet meg ami jó még a Fa zöld és a lila.Vagy nagy ritkán még Nivea.
2011. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyenfuggo, egy ismerosomnek csak a kek addiddas valt be, nekem kevesbe, szerintem igaza van az elobbinek, en is mindig mas- mas fajtat veszek. Jelenleg yves rocher-em van.
2011. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van 4 félém, de igazából mindig kedvfüggő, hogy melyiket használom.

1, lady speed stick

2, dove

3, rexona

4, adidas

2011. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rexona-happy; ennek nagyon szeretem az illatát, és nivea:)
2011. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lady Speed stick :D Sajnos a kedvenc illatom kivonták pár éve, most meg semmilyet nem találtam Müllerben sem. :(

Vettem egy Garnier sprayt, anyukám egyik kedvence, de nekem nem jött be. Mondjuk a fújósak eleve nem hatásosak annyira, én csak szimplán utálom. :D

Most valami Rexonát használok, mert jó az illata.

Igazából annyira nem mérvadó a válaszom, mert akkor sincs semmi, ha nem használok deót, de sportolásnál pl megfigyeltem, hogy a stift sokkal jobb. Vagy a golyós, ha szereted, engem irritál, hogy csomó ideig nedves marad utána a hónaljam. XD

2011. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rexona sexy vagy Plaboy női abból akármelyik nagyon jó
2011. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!