Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék lebarnulni?...

Hogyan tudnék lebarnulni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most per pill. sajnálom a szolira a pénzt, mivel elég drága nyaralásra gyűjtögetek.

De jó lenne, mire megyünk, ha lenne egy kis színem. Nem szeretnék én csoki barna lenni, csak egy kis egészséges színt.

Fehér bőrű vagyok, nem "kórosan", de fehér. A napozást sajnos nem bírom, mivel 10 perc után borzalmasan fáj a fejem, azt még ki is bírnám, ha muszáj, viszont hamar leégek.

Ha magas faktorszámú naptejet, vagy olajat használok attól meg nem hinném, hogy szépen barnulnék. van valami ötletetek?


Barnítókrém kizárva..:)


23L


2011. máj. 19. 12:20
 1/8 A kérdező kommentje:
A nagyon magas faktorszámút úgy értem, hogy szerintem az inkább véd, mintsem segít a barnulásban.
2011. máj. 19. 12:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A napnak megvan az a jó tulajdonsága, hogy árnyékban is barnít. Bikini, egy jó könyv, egy bokor árnyéka, és garantáltan nem égsz le.
2011. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Márciusban voltam gyógyfürdőben, és a nyitott részen annyira sütött a nap, hogy a hideg időjárás ellenére már lett némi alapszínem. (Hypo reklám a bőröm amúgy.)


Amúgy ha eljárnál néha úszni nyitott medencékbe, délelőtt vagy délután, az is egy alapozás!!!

Bp-n ott a Komjádi szabadtéri medencéje, vagy a strandok úszómedencéje. Ezeket még így hidegebb időben is lehet végezni, ráadásul egyedül. Aztán strandolni meg a barátokkal!

2011. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

90 km-re lakom Pesttől, szóval az esélytelen:)

köszi a válaszokat!

2011. máj. 19. 13:24
 5/8 anonim válasza:
Önbarnító napkrém
2011. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
írtam, hogy önbarnítót nem szeretnék, még ha napkrém akkor sem. Szerintem attól is foltos lesz az ember, ha nem megfelelően van eloszlatva a krém, bár nem tudom, még nem használtam.
2011. máj. 19. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha 90 km-re laksz Pesttől, akkor mi a probléma? Gondolom kertes házban laksz, nem?

Bár persze kisvárosokban is élnek lakásban az emberek, ezt most rosszul gondoltam elsőre.


Na de ha kertesben laksz, elég, ha csak beülsz az árnyékba és ott tevékenykedel. Attól is lesz színed szép lassan és nem égsz le.

2011. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen időben, ha kevés ruhában mászkálsz vidéken, már lesz színed...! Nem kell ahhoz kifejezetten napozni.

És amit írtak előttem, hogy strand... Nem csak budapesten van olyan. Vidéken mindenfelé vannak termálfürdők például. Érdemes 1-2szer elmenni pancsolni, ott sem kifejezetten napozni. meglátod mennyit számít!

2011. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!