Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen antiandrogén terméket...

Milyen antiandrogén terméket vásárolhatnék hajhullásra?

Figyelt kérdés

Tabi, hajszesz, sampon... bármi érdekel.

Koszonom.

(25L)


2011. máj. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a stressztől kb. fél éve elkezdett hullani a hajam, erre csak egy dolog vált be, pedig vagy 1000 dolgot kipróbáltam.

Az OLTRE sampont gyógyszertátban lehet kapni, nekem hatásos volt. Kicsit drága, de megérte.


Van hozzá szérum is amit a fejbőrbe kell masszírozni.


Egy flakon elhasználása után már kell látnod valami változást (legalább annyit, hogy már nem hullik)


25/L

2011. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Neked látványosan ritkult valahol?

Leírnád kiváncsiságból,hogy mikkel próbálkoztál az oltre elött?

köszi

2011. máj. 19. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem látványosan, beszárítva nem is látszott, viszont a lefolyó....uh...mintha Csubakka tusolt volna.


Énb egyből az Oltre-t kezdtem el használni, mert a párom és anyum is használta, nekik bevált.


Egyébként hajdúsításra is jó, és sokáig használtam Nivea sampont, de abban annyiféle ápolószer van, hogy teljesen elnehezítette a hajam. Az Oltre nagyon jól tisztít és még a balzsamhasználat után is dús a hajam.


Szerintem egy próbát megér, mert az első flakon sampon és az első tubus szérum elhasználása után már kell hogy legyen pozitív hatása-lehet, hogy csak annyi, hogy dúsabb, de az már pozitív jel.

2011. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Oltre előtt nem speciális samponokat használtam, hanem a hétköznapi használatra valókat : Nivea, Fructis, Head&Shourders...Ezak mind elnehezítették...mondjuk direkt ápolósat vettem, mert szőkére van festve a hajam, és néha törik.
2011. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!