Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék fodrásztól vagy...

Titi92 kérdése:

Szeretnék fodrásztól vagy fodrász tanulótól segítséget kérni. Mindenképpen nagyon fontos. Hogyan tudnám elérni a megfelelő színt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 18:47
 1/1 A kérdező kommentje:

elenleg világos vörös a hajam, de az eredeti hajszínem sötét barna.

A legutóbbi festéskor a fodrász kivilágosította, de most otthon próbálkozok, mivel eléggé drága mulatság ez.A legutóbbi festéskor a fodrász kivilágosította, de most otthon próbálkozok, mivel eléggé drága mulatság ez.

Vettem Alfaparf Milano Rosso melírfestéket meg 90ml 9%-os hidrogént+ mellé lesz a rendes hajfesték.

Hogy keverjem össze őket, hogy ne legyen se sötét, se világos?

a melírfesték 60 ml-s de az oldalán rajta van az adagolása:1/4, 1/2, 3/4

Ha a normális hajfestékkel összekeverem 3/4 melírfestékkel meg a benne lévő 6%-os oxival akkor mennyi 9%-os hidrogén kell még bele?

Az eladónő mondta hogyha nem rakok még bele abból a 9%-os oxiból akkor olyan, mintha nem világosítottam volna vele..de én úgy érzem hogy sok lesz benne a hidrogénból.

2011. máj. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!