Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt így megéri megvenni? (...

Ezt így megéri megvenni? ( póthaj + parfüm )

Figyelt kérdés

AKCIÓ!!


(Május 20-31-ig)


~~~~~ 100 tincs európai haj, 65 cm-es + DIOR Addict, női parfüm,100ml.


Együtt olcsóbb!

Ár: 60.000 ft


------------------------------------------------------

Ez így megéri???


2011. máj. 20. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Növessz hajat magadnak.

Más mennyit kinlódik vele...

2011. máj. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszusoom :| Hát ez baromira drága már ne is haragudj! Akcióó :D mégis mennyiről volt leárazva? 100ezerről? Én biztos nem adnék ki ennyi pénzt érte..
2011. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg nem értem a mai lányokat, pedig ÉN is mai lány vagyok. Szaktársam mikor mondta, hogy 50ezerért csináltatott 'hajat', azt hittem, leesek a székről. Erre válaszoltam neki, hogy én inkább albérletre félrerakom. A véleményem a póthajról az, hogyha szépen van megcsinálva, egye-fene, de én személy szerint egy fillért nem fizetnék ki érte. Viszont ha körülnézek, maximum 2 (!) embernél jegyeztem meg azt, hogy jó lett, nem látszik, hogy póthaj.
2011. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a póthaj gusztustalan. Nagyon ritka az olyan, amiről nem virít kilométerekre, hogy mű. Inkább legyen kicsit rövidebb a hajad, de legalább igazi.
2011. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!