Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan epilaljam le a labam,...

Hogyan epilaljam le a labam, hogy ne fajjon annyira?

Figyelt kérdés

Eddig mindig borotvat hasznaltam, de tul hamar visszanott a szor a labamon, es mindig kipattogzik tole a labam es verzik is borotvalas utan.

Egyszer kiprobaltam magamnak leepilalni a labam, de par szorszal utan abbahagytam, mert iszonyatosan fajt. Mit tehetnek, hogy fajjon ennyire?


2011. máj. 20. 12:23
 1/3 anonim válasza:
Nekem ami bejött,egy zacskóba teszel jégkockákat és az epilátor előtt húzod a lábadon.remélem neked is bejön :)
2011. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért fájt annyira, mert előtte borotváltad. Várd meg még kinő, kapd le gyantával, mikor visszanő mehet az epilátor.
2011. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tűrd el :) Elsőre a legrosszabb, másodjára már eleve kevesebb szőr nő vissza, akkor már sokkal könnyebb lesz. De ha egyszer elkezdted, ne hagyd abba, mert ha visszanő minden szál, akkor megint marha fájdalmas lesz.
2011. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!