Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezett hajra balzsam?

Száraz, töredezett hajra balzsam?

Figyelt kérdés

Sokat vasalom a hajam (nem mondok le róla) és elég száraz. Meg olyan bozontos. Nem kócos, hanem olyan nagy, meg sok bébihaj feláll. Megjegyzem, mielőtt valaha vasalni kezdtem volna, már akkor is ilyen bozontos volt (csak általános iskolás koromban nem, akkor normálisabb volt). Erre szeretnék valami jó terméket találni.

Amit használok és nem mondok le róla, az a head& shoulders sampon (ha nem használom, korpásodik) és a loreal rózsaszín flakonos egyenesítő-hővédője. Tehát változtatásra csak a balzsamnál van lehetőség. A loreal méhpempőset használtam, amitől tapintásra kicsit jobb, de azért még száraz és kinézetre meg egyáltalán nem jó. Nem szeretem, hogy ilyen bozontos, szép simát szeretnék. Van rá valami termék vagy pakolás? A pakolástól kicsit félek, mert amellett hogy száraz, nagyon könnyen zsírosodik a hajam (2-3 naponta mosni kell), és félek hogy az olajos pakolástól nagyon zsíros lesz.

Örülnék, ha tudnátok tuti tippeket adni.

Köszönöm.


2011. máj. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

szintén vasalom a hajamat, és az enyém nagyon törik de nem annyira száraz. az én fodrászom egyben a gyerekkori barátom akitől mindig kérdezem az aktuális tippeket. a loreal rózsaszín flakonos egyenesítő-hővédője tényleg jó, jelenleg én is azt használom, DE váltani kell mert a haj megszokja ezeket a hatóanyagokat, és tudom ajánlani a Got2Be lila flakonos narancssárga fújokás hővédőt, illetve Gliss kur sárga illetve rózsaszín flakonos hővédőket.

én általában úgy csinálom h használom a got2be-t és az egyik kliss kurt, majd ha elfogy akkor megveszem a loreált és a másik gliss kurt.

hajpakolás... én is kísérleteztem olíva olaj, aloe vera(növényből frissen) tojás, ez nem volt annyira hatásos, de puhább volt tőle a hajam. sokat olvastam a neten a ricinus olajról és kipróbáltam. a hajam sajnos hajlamos a zsírosodásra, ezért féltem hogy mi lesz, de mióta használom kevésbé zsírosodik. úgy szoktam csinálni, hogy ricinus olajat rákenem a hajvégekre,illetve a hajtövekre, és hagyom állni,(ha lehet minnnél tovább) és kimosom samponnal,(ált 2szer kell samponozni első mosásra nem szokott kijönni, és ha nem mosod ki rendesen akkor lesz zsíros) ja és a balzsam, próbálkozhatsz még a gliss kur töredezés gátló száraz hajra(sárga) vagy esetleg a lila gliss kural. sok sikert!remélem segítettem

2011. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is vasalom a hajam és nekem is elég száraz volt ráadásul göndör.. de amióta 1-2 éve normálisan ápolom sokat javult:) sok terméket kipróbáltam, glisskur,shauma, syoss, panthene, nivea. én ezek közül a legjobban a niveát és a glisskurt szeretem:) a syoss és a shauma nekem nem vált be
2011. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem mindegy a márkája, a lényeg hogy nem kell mindenféle külön errevaló samponokat megvenni... nekem a legjobb a festett hajra való (nem festett a hajam), az ápolja a hajtöveket leginkább. nekem az vált be
2011. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a sampon váltogatás nem igen ho ötlet,és a kétszeri hajmosás sem.Hajtöre sem jo ricinus olajat.
2017. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!